כללי

 1. ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת מלכת המדיה (להלן – “האתר“).
 2. חברת מלכת המדיה (להלן – “החברה“), בייסודה והנהלתה של אביגיל סנדרה נוביצקי, הוקמה בשנת 2011 ומתמחה במגוון שירותים מקצועיים הנוגעים לפרסום ושיווק בעולם הניו מדיה.
 3. קהל היעד לאתר זה הינו בעלי עסקים, מכל רחבי הארץ, המעוניינים ליצור תנועה אינטרנטית גדולה לעסקים שבבעלותם ובכך להיחשף לקהל לקוחות רב ולהגדיל את מכירותיהם באופן משמעותי.   
 4. האתר מציע תכנים ומידע רב השייכים לחברה ונוגעים לפרסום ושיווק בניו מדיה, לרבות קידום אתרים באופן אורגני (SEO), קידום אתרים באופן ממומן בגוגל (SEM), ניהול קמפיינים בפייסבוק, קידום דף עסקי בפייסבוק ובאינסטגרם וניהול מוניטין ברשת האינטרנ ובניית אתרים.
 5. כל המידע המאוחסן באתר, לרבות מלל, תמונות, גרפיקה וסאונד (להלן – “המידע“) הינו רכושה הבלעדי של מנהלת האתר, הגב’ אביגיל סנדרה נוביצקי (להלן – “מנהלת האתר“), והיא רשאית לעדכנו ו/או לשנותו ו/או למחקו מעת לעת וכן לשנות מעת לעת תקנון זה.
 6. זכויות הקניין הרוחני שבאתר שייכים למנהל האתר וחל איסור על הפצת המידע שבאתר ו/או העתקתו ו/או פרסומו ללא רשות מנהלת האתר.

 

סודיות, פרטיות והסכמה לקבלת מידע ופרסומים

 1. החברה מתחייבת לשמור על סודיות פרטי הגולשים, בהתאם לכל דין.
 2. כל גולש אשר מוסר מידע אישי באתר זה – שמו המלא, מספר הטלפון שלו, כתובת הדואר אלקטרוני ו/או כתובת מגורים או עסק, מצהיר בזאת ומאשר, כי מנהלת האתר רשאית לשלוח אליו דיוור ישיר של מידע פרסומי מעת לעת.

לפיכך, הנני מצהיר בזאת, כדלקמן:

 1. הריני להצהיר כי החברה תהיה רשאית לעשות שימוש במידע שמסרתי לצורך פניה אליי במידע שיווקי/פרסומי ו/או בהצעות לשירותים ו/או בהצעות לשירותים נוספים הניתנים על ידי החברה.
 2. אני מסכים כי החברה תוכל לפנות אליי בדרך של דיוור ישיר, מסרונים(SMS) , שיחות טלפון ודוא”ל.
 3. אני מאשר בזאת, כי ככל ותשלח אליי הצעת מחיר באמצעות הדואר האלקטרוני ואשיב בהסכמה להצעת המחיר בדואר האלקטרוני, הצעת מחיר זו תחייב אותי ותהווה הסכם בין הצדדים לכל דבר ועניין.
 4. אני מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה לעניין זה, וזאת בכפוף לכך שתעמוד לזכותי הזכות לבקש כי פרטיי יוסרו ממאגר המידע המוחק על ידי החברה.

 

תנאים נוספים

 1. החברה לא תהיה אחראית בגין כל נזק מכל מין וסוג שהוא אשר יגרם למשתמש, כתוצאה מהשימוש באתר ו/או שימוש במידע שבאתר.
 2. החברה רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר גישת לקוח לאתר, על דעת עצמה, אם מי מהגולשים יפר תנאי תקנון זה או יגרום לנזק לאתר.
 3. התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך פונה לנשים וגברים כאחד.
 4. בכל מחלוקת הנוגעת לשימוש באתר זה תהא סמכות שיפוט בלעדית לבית המשפט בחיפה.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.